Polityka bez ściemy - Naszym zdaniem

Wojciech Cejrowski: nie lubię lewaków!

2012-02-29 11:59:50

Modne jest ostatnio wzbudzanie kontrowersji przez znane osoby na Facebooku. Tym razem do pieca dowalił Wojciech Cejrowski!

Profil popularnego dziennikarza oraz podróżnika ma na FB już ponad 88 tysięcy fanów. Ostatnio spory szum wywołało jego publiczne potępienie satyryczki Marii Czubaszek, o której napisał, komentując jej kwestię "Boże, jak to cudownie, że ja to zrobiłam" dotyczącą aborcji: Pani Czubaszek nie należy zapraszać, ją należy wypraszać. Omijać milczeniem. Nie chodzić do miejsc, w których jest gościem; zmieniać kanał na którym gada. Można się za nią modlić - z daleka. O rozum, o serce, o łaskę. Te rączki i nóżki, które kazała rozszarpać, bo "nie lubi dzieci", czekają gdzieś tam w niebie, na mamusię, która je kazała spuścić do kibla.

Tym razem do Cejrowskiego napisała jedna z jego czytelniczek, która skrytykowała go za nazywanie pewnych osób "lewakami".

Przepraszam Panie Cejrowski, z całym szacunkiem do Pańskiej osoby, ale używanie słowa lewacy w Pańskim przypadku jako osoby publicznej, sugeruje że brakuje u Pana kultury osobistej, a jestem od Pana znacznie młodsza i nie wyrażam się w sposób dziecinny, typu czekam na osoby, które się ze mną nie zgadzają, bo jeśli ktoś się ze mną nie zgadza, to w Pańskim przypadku jest lewakiem (dzieci by powiedziały np. jest Żydem lub że jest głupi) na tej samej zasadzie. Nie podoba mi się, że osoba publiczna taka jak Pan ma taką cywilną "bezczelność" by kogokolwiek obrażać i wyzywać od lewaków, bo to świadczy o Pańskim braku szacunku.

Na ripostę WC nie trzeba było długo czekać! Szanowna Pani, lewak nie jest słowem wulgarnym, ale zawiera w sobie emocje - negatywne. Czy mam prawo odczuwać negatywne emocje? Czy mam je prawo publicznie wyrażać? Nie lubię lewaków - i staję w prawdzie mówiąc o tym publicznie. Jestem szczery - czy to niedobrze? Lewacy budują systemy zbrodnicze - nigdy i nigdzie nie udało im się wybudować nic co byłoby systemem szczęśliwym. Szczerze uważam, że lewactwo należy zwalczać, bo stanowi zagrożenie, nawet jeśli dane lewactwo jest niewinnym poruszeniem młodego serca, to jednocześnie jest zagrożeniem i ostatecznie prowadzi do systemów opartych na zniewoleniu jednostki przez państwo.

Dostało się także Leszkowi Balcerowiczowi, którego Cejrowski ocenił jako "komunistycznego profesorka z PZPR, który bawił się w budowanie kapitalizmu".

Co o tym myślicie?

JUR

Słowa kluczowe: wojciech cejrowski facebook lewactwo lewaki polityka leszek balcerowicz poglądy ekonomia boso
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
 • Prawdę powiedział [0]
  McGiver
  2014-05-09 17:07:06
  Dobrze powiedział.Ale powinien ująć to dosadniej.Ja bym powiedział:lewackie ścierwo.Panie Wojtku jest pan Wielki i popieram pana w 100%.Więcej takich ludzi jak pan i ten kraj będzie lepszy.Pozdrawiam.
 • Aborcja to morderstwo! [0]
  Husar
  2013-04-08 02:52:34
  Zdrowy umysłowo człowiek czy lubi Pana Wojtka czy nie w tej kwestii przyzna mu rację. Co tu się oburzać? W ogóle ta kobieta z komentarza musi być strasznie tępa! Czym jest lewicowiec każdy wie! Podobnie jak każdy wie jakie poglądy reprezentuje. Nazywanie lewicowca lewakiem jest poprawne. To nie pogarda tylko okazanie braku szacunku. No jak można szanować osobę wspierającą mordowanie dzieci? No pytam się jak?! Lewactwo ucieka od nazywania aborcji morderstwem! Wynajdują sobie swoje nazewnictwo starając się wmówić ludziom że małe dziecko w łonie kobiety nie jest jeszcze człowiekiem. Wstawiam tu link. Powiedzcie mi lewackie parchy! Wy puste komusze łby... Dlaczego nie są to ludzie? http://www.youtube.com/watch?v=Z7DhSpmoNec Pozdrawiam ludzi zdrowych na umyśle.
 • Prawuchy! [0]
  ZACK
  2012-04-08 11:00:08
  Lepiej zamiast równości i kosmopolityzmu faszyzować, ta..? Lepiej zamykać się dla świata i kochając Polskość, z tak podobnie brudną przesłością jak państwa wrogie 'polskiemu obywatelowi'.. Pozdrowienia dla ONRu Młodzieży wszechpolskiej JKW i innych połgłównków.. Strach..
 • Re: I słusznie! [0]
  Odpowiedź na: I słusznie!
  Lilijka
  2012-02-29 12:43:06
  Otóż to! Jak to jest, że blisko 90% Polaków deklaruje swoją przynależność do katolicyzmu, a jednocześnie rzesza ludzi wstydzi się lub nawet jawnie gardzi religią. Akurat tą religią. Ludzi religijnych w Polsce postrzega się jako ciemnogród. Nie zachowuje się poszanowania dla symboli chrześcijańskich. Panie Nergal: spróbuj znieważyć Koran. Zobaczymy wtedy, jaki będzie z ciebie kozak. Dlatego szczerze popieram Wojtka Cejrowskiego. I czuję żal do Pani Czubaszek. Szczególnie dlatego, że miałam częsty kontakt z kobietami, które pragnęły mieć własne dzieci, ale poroniły. I nigdy nie zrozumiem postawy Pani Marii.
 • I słusznie! [1]
  Dorian
  2012-02-29 11:38:00
  Popieram WC w stu procentach. Lewactwo trzeba tępić. Mordujących małe, nienarodzone dzieci również. Co w tym kontrowersyjnego, że powiedział prawdę? Wszędzie ta pseudo poprawność polityczna. Nie czarny tylko afroamerykanin, skrytykuj osobę o innym kolorze skóry, innym wyznaniu i już jesteś chamem, prostakiem, szowinistą. Dziwne, że jak się ubliża białym czy katolikom to nikt się nie oburza...
Zobacz także
Wybory prezydenckie 2015. Polacy będą głosować dla żartu?
Wybory prezydenckie 2015. Polacy będą głosować dla żartu?

"Spodziewam się, że w czasie wyborów prezydenckich będziemy mieli wiele przypadków głosowania psotnego".

Nowa partia Janusza Korwin-Mikkego ma nazwę. Nie zgadniecie jaką
Nowa partia Janusza Korwin-Mikkego ma nazwę. Nie zgadniecie jaką

Poznaliśmy nazwę nowej partii założonej przez Janusza Korwin-Mikkego.

W niedzielę wybory. Kto wygra w twoim mieście? [OSTATNIE SONDAŻE]
W niedzielę wybory. Kto wygra w twoim mieście? [OSTATNIE SONDAŻE]

„Gazeta Wyborcza” opublikowała ostatni przedwyborczy sondaż. Jak się okazuje, faworytami w wyścigu o tytuł prezydenta miasta są dotychczasowi gospodarze.

Polecamy
Ostatnio dodane
Wybory prezydenckie 2015. Polacy będą głosować dla żartu?
Wybory prezydenckie 2015. Polacy będą głosować dla żartu?

"Spodziewam się, że w czasie wyborów prezydenckich będziemy mieli wiele przypadków głosowania psotnego".

Nowa partia Janusza Korwin-Mikkego ma nazwę. Nie zgadniecie jaką
Nowa partia Janusza Korwin-Mikkego ma nazwę. Nie zgadniecie jaką

Poznaliśmy nazwę nowej partii założonej przez Janusza Korwin-Mikkego.