Nasze komentarze - Naszym zdaniem

Przegląd internetowej żenady #2

2012-11-06 14:24:00

Po obejrzeniu tych linków stwierdzicie, że koniec świata jest już naprawdę bardzo blisko.

Za każdym razem, kiedy zobaczymy w sieci coś absolutnie megaobciachowego tak jak w pierwszym przeglądzie internetowej żenady, wydaje nam się, że to niemożliwe, że można być bardziej wieśniackim i żałosnym. Istotą Internetu jest jednak, że przez cały czas wyprowadza nas z tego błędu, a wczorajsi królowie szmiry są nikim w porównaniu z coraz to nowymi błaznami, którzy potrafią się zniżyć do poziomu gówna (dosłownie). Przepraszamy wszystkich stabilnych emocjonalnie czytelników, których zmusiliśmy do zapoznania się z tymi zdecydowanie najbardziej przerażającymi przejawami ludzkiej aktywności na jakimkolwiek polu. Uważamy jednak, że powinniście o tym wiedzieć - niektóre z przykładów są bowiem bardzo, ale to bardzo pouczające i można nimi straszyć dzieci "widzisz, jak się nie będziesz uczył, to tak skończysz". Czy ci ludzie nie wiedzą, że będzie to się za nimi ciągnąć do końca ich dni?

ROBERT BIEDROŃ

Nigga, please. To jest poseł do polskiego parlamentu. Chcę w takiej sytuacji zobaczyć ludzi, którzy na niego głosowali. Teraz. Wszyscy, którzy pracują albo studiują za granicą niech pokażą tam ten filmik, to może z litości na nas najadą i zajmą, jeżeli takie postacie reprezentują Polskę. Biedroń, który sam w sobie jest smutno-komiczną postacią (biorąc pod uwagę zwłaszcza jego wizytę w ostatnim programie pajaca Wojewódzkiego), tym razem wystąpił w niezwykle inteligentnym programie Eska TV, w którym "poseł musiał zanurzyć swoje wrażliwe stopy w pojemniku z odpadami z restauracji, w mokrych włosach, dziecięcych pieluchach oraz skrzynce pełnej wygłodzonych raków! Poseł pomimo strachu, okazał się bardzo dzielny". Świetny pomysł, potrzebujemy więcej takich show.

Obejrzyjcie ten film. To jest poseł na Sejm. Chodzi po obsranych pieluchach. POSEŁ.

MEZO

Koleś, któy kiedyś był raperem, a dziś szerszej publiczności znany jest bardziej ze srebrnych legginsów nagrał coś koszmarnego. Od czasu rozstrzygnięcia finału turnieju w Paryżu z udziałem Jerzego Janowicza do pojawienia się tej piosenki w sieci minęły może dwie godziny, więc chęć zdyskontowania sukcesu polskiego tenisisty musiała być naprawdę spora. Sezonowcy co prawda przerzucą się ze skoków narciarskich i Formuły 1, ale czy warto było tak się ośmieszać? Tekst to jeden gigantyczny LOL, a rymy na poziomie sześciolatka i przede wszystkim wers "Endi Marej? Co tam Andi Marej!" powiększyły grupę ludzi, którzy toczą bekę z poznańskiego grajka.

GRYCANKI

Skoro już jesteśmy przy bekach... Nie będziemy się znęcać za bardzo nad tymi biednymi dziewczątkami, którym ktoś robi ewidentną krzywdę i tego po prostu nie chce zauważyć. Nawet sił nam szkoda, żeby je obśmiać, bo to nie jest żaden wyczyn. Ta na obrazku z lewej myśli, że jeśli ubrała się jak na Castle Party, to jest Catwoman (Kobietą-Kotem), a jest niestety Fatwoman (Kobietą-Klocem). Świnka słoninka z potrójnym podbródkiem z prawej uznała chyba, że czarny wyszczupla. Warto zwrócić uwagę, że obie osoby na przedstawionym zdjęciu nie mają oczu (Grycanka dosłownie, Murzyn w sensie metaforycznym). Oto polscy Kanye i Kim. Czekamy na sekstaśmę!

POSTAĆ KATARZYNY WAŚNIEWSKIEJ

 

KTO IM DAŁ SKRZYDŁA

Bez komentarza. To ponad nasze siły. Pięć minut rapu z ambony jest nie do wytrzymania dla normalnego człowieka. Kolesie albo zrobili świetne prowo, albo są najgorsi. I niestety wiemy, która z tych ewentualności jest prawdziwa.

JUR

Słowa kluczowe: robert biedroń karaoke mezo janowicz grycanki halloween katarzyna waśniewska jeździ na koniu
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
 • Nosz k...a [0]
  noisz
  2015-11-09 14:43:15
  żenadą jest Krasiński na stanowisku prodziekana UMP...
 • Re: Brakuje wam klasy... [0]
  Odpowiedź na: Brakuje wam klasy...
  loki
  2012-11-07 11:56:07
  chyba ty nie masz poczucia humoru i podobnie jak poseł Biedroń lubisz chodzić po gównie...a całą papkę serwowaną w mediach połykasz z uśmiechem na twarzy niczym Sasha Grey w swoich "filmach"
 • Brakuje wam klasy... [1]
  lipy
  2012-11-06 16:16:07
  Klasy nie macie...I "dla studenta" to -to nie jest. Żenadą jest to, co piszecie.
Zobacz także
Komunistyczne pomniki mają się w Polsce dobrze
Komunistyczne pomniki mają się w Polsce dobrze

Czy niszczenie paskudnych reliktów przeszłości zasługuje na miano przestępstwa?

Max, nie daj się
Max, nie daj się

Mariusz Max Kolonko znienawidzony przez media głównego nurtu, bo skłania ludzi do myślenia.

Naród idiocieje na potęgę
Naród idiocieje na potęgę

Już wkrótce nazwisko Wołodyjowskiego poznamy z pieśni na meczach siatkówki, a Soplicę skojarzymy tylko z nazwą wódki.

Ostatnio dodane
Komunistyczne pomniki mają się w Polsce dobrze
Komunistyczne pomniki mają się w Polsce dobrze

Czy niszczenie paskudnych reliktów przeszłości zasługuje na miano przestępstwa?

Max, nie daj się
Max, nie daj się

Mariusz Max Kolonko znienawidzony przez media głównego nurtu, bo skłania ludzi do myślenia.

Popularne
20 miejsc, które musisz zobaczyć, zanim umrzesz
20 miejsc, które musisz zobaczyć, zanim umrzesz

Zobaczcie najpiękniejsze miejsca na świecie, do których pojedziecie, jak już będziecie mieli mnóstwo szmalu!

Brak zdjęcia
Cyganie, jacy są, każdy wie

Każde dziecko wie, że Cyganie nie mają swojego państwa, na tym jednak zazwyczaj nasza wiedza się kończy.

Nie-muzułmańskie kobiety muzułmanów
Nie-muzułmańskie kobiety muzułmanów

Czy związek nie-muzułmanki z muzułmaninem ma prawo bytu? Czy wystarczy, iż obie ze stron włożą w ten związek nie tylko uczucia, dobre chęci, ale obustronny szacunek do siebie nawzajem, jak i do tradycji, religii i swoich rodzin, otwarty umysł, gruntowną wiedzę?