Nasze komentarze - Naszym zdaniem

Impreza masowa bez piwa

2009-03-20 14:19:03
 A miało być tak pięknie – wspominają już przede wszystkim kibice i uczestnicy innych imprez masowych. Miało, a niestety nie jest…

Dziś, przynajmniej jak na razie, wiadomo, że Sejm przyjął poprawkę Senatu do nowelizacji ustawy o zakazie sprzedaży niskoprocentowego alkoholu podczas imprez masowych. Oznacza to, że na imprezach sportowych, muzycznych itp. „złotego trunku” nie zobaczymy. Nadzieja pasjonatów spędzania czasu w towarzystwie piwa w Lechu Kaczyńskim, który może jeszcze ustawę zawetować, aczkolwiek trudno się tego spodziewać po tym jak projekt poparło m.in. PiS.

Pechowy jak Polak?

Czy my jako naród mamy pecha, czy może po alkoholu dostajemy „małpiego rozumu”? Być może wszystkich uczestników imprez masowych w różnym wymiarze, wrzucono do jednego worka. Chuligan, kibic, pasjonat muzyki itd…Wszystko jedno. Kiedyś ktoś przecież powiedział, że „alkohol jest dla ludzi, ale nie dla wszystkich”. Za dostępnością piwa na imprezach masowych była tylko Lewica tłumacząc, że to europejski standard. Jeżeli ustawę podpisze prezydent zakaz ten będzie zastanawiał przede wszystkim w perspektywie organizacji w naszym kraju Euro w 2012 roku. Jedno jest pewne, będziemy się wyróżniać… Szkoda tylko, że w taki sposób.

Radosław ZąbSłowa kluczowe: impreza, zakaz sprzedaży piwa, mecze, koncerty, alkohol
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
 • hmm [0]
  Garf
  2009-03-25 11:56:59
  Niektórym debilom powinno się dożywotnio zakazać wstępu na imprezy masowe to fakt. Tylko się zastanawiam, bo jeśli piwo zniknie z takich imprez, to kto je będzie sponsorował. Szczególnie w mniejszych miastach będzie kicha. No chyba, że Lipton zechce herbatę rozdawać ;) - no ja bym się nie obraził bo lubię ten napój.
 • impreza bez piwa [0]
  Marek L J
  2009-03-24 23:29:46
  Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Może osiągniemy kiedyś taki stan jak w Norwegii, widziałem tam całonocne balangi młodych ludzi (na plaży) z grillem muzą i wogóle full wypas - bez alkoholu, papierosów, trawy. A w Norwegii też był kiedyś problem z alkoholizmem. A poza tym to jeśli sami przyznajecie że są tacy którzy pod wpływem imprezy masowej i alkoholu robią głupie i szkodliwe społecznie rzeczy to chyba trzeba temu zarazić, a jak ? komu nie sprzedać piwa? jak poznać czy komuś odbije zanim mu jeszcze nie odbiło? Jeśli statystycznie rzecz ujmując, odbija wielu co na takiej imprezie wypiją piwo(a) to chyba nic dziwnego, że się zabrania picia piwa.
 • !!!!!!!!!!! [0]
  paranoja
  2009-03-24 22:09:21
  to juz jest kurestwo!!! do szabli panowie szlachta, robmy konfederacje, musza sie chamy ugiac!!!
 • What's the fuckin' story?!?! [0]
  Wit
  2009-03-24 12:17:47
  Chyba kogoś porąbało w tym kraju. Żeby ludzie qrwa, których sami wybraliśmy, robili taki syf.....
Zobacz także
Komunistyczne pomniki mają się w Polsce dobrze
Komunistyczne pomniki mają się w Polsce dobrze

Czy niszczenie paskudnych reliktów przeszłości zasługuje na miano przestępstwa?

Max, nie daj się
Max, nie daj się

Mariusz Max Kolonko znienawidzony przez media głównego nurtu, bo skłania ludzi do myślenia.

Naród idiocieje na potęgę
Naród idiocieje na potęgę

Już wkrótce nazwisko Wołodyjowskiego poznamy z pieśni na meczach siatkówki, a Soplicę skojarzymy tylko z nazwą wódki.

Polecamy
Ostatnio dodane
Komunistyczne pomniki mają się w Polsce dobrze
Komunistyczne pomniki mają się w Polsce dobrze

Czy niszczenie paskudnych reliktów przeszłości zasługuje na miano przestępstwa?

Max, nie daj się
Max, nie daj się

Mariusz Max Kolonko znienawidzony przez media głównego nurtu, bo skłania ludzi do myślenia.