Nasze komentarze - Naszym zdaniem

Brak zdjęcia
Ideał kobiety, czyli...

... rzecz o czterech białogłowach z literatury wziętych...

Ostatnio czytane
Włącz TVN i wyłącz mózg
Włącz TVN i wyłącz mózg

Z TVN-u dowiedzieliśmy się, że protesty przeciwko podpisaniu ACTA z miejsca czynią nas kibolami szukającymi zadym.

Tolerancja? - Nie ma, wyszła na chwilę.
Tolerancja? - Nie ma, wyszła na chwilę.

My, ludzie, jesteśmy bardzo dziwnym gatunkiem, a na domiar złego nie potrafimy latać. Nie mamy pazurów ani ostrych dziobów - niedorobione dzieci ewolucji nijak nie przystosowane do życia na wolności. Kto by pomyślał, że takie nieloty mogą rządzić światem? Szok. Wiele naszych wad można jeszcze wymienić, a życia nie starczy żeby ujawnić je wszystkie. A w tym całym bałaganie, o dziwo, nie brak kończyn zaczepnych jest najgorszy. Znacznie straszniejsza jest świadomość, że żyję w stadzie... idiotów. Kto ich z klatki wypuścił?

Popularne
Parada kościotrupów
Parada kościotrupów

Dziś, w dobie anorektycznego trendu, nosić rozmiar 36 to jak balansowanie na krawędzi otyłości. Jeszcze się liczysz w towarzystwie, ale nosić 38... Oj, to już nie wypada zostać przyłapaną na jedzeniu. Choćby marchewki.

Krewniaczka. Kilka słów o oddawaniu krwi
Krewniaczka. Kilka słów o oddawaniu krwi

Pierwszy raz zdecydowałam się oddać krew jakieś trzy lata temu. Dlaczego? Po prostu chciałam komuś pomóc. Ostatecznie te 450 ml krwi mniej w organizmie mnie nie zabije. W tej chwili nie umiem dokładnie określić, co mną kierowało. Czy chciałam poczuć się lepiej? Całkiem możliwe. Czy się bałam?

Konkurs Ziaja